Apartament ne shitje-Ish Parku i Autobusave

 • 195.000€
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 195.000€

Details

 • Price: 195.000€
 • Size: 122 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament ne shitje-Ish Parku i Autobuzave, Tiranë
Shitet apartament ne shitje tek Kompleksi Star tek Ish Parku i Autobuzave. Apartamenti ka siperfaqe totale 122m2, siperfaqe te brendshme 107m2 dhe siperfaqe te perbashket 15m2. Apartamenti eshte i konvertuar ne 3+1. Hapesira e brendshme e apartamentit eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi, sallon-kuzhine dhe tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje godine te re te sapo perfunduar me ashensor. Eshte i mobiluar dhe i arreduar ne menyre luksoze me arkitekt.
Cmimi i shitjes 195000 Euro (i diskutueshem).
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting