Apartament ne shitje-Don Bosko

 • 1.400€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 1.400€

Details

 • Price: 1.400€
 • Size: 111 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament ne shitje-Residenca Parallel Living, Don Bosko, Tiranë
”Rezidenca Parallel Living” ka stilin arkitektonik te realizuar në të tre volumet e rezidencës e bën atë të ketë një pamje madhështore dhe identifikuese si një godinë banimi e cila ofron kushte dhe cilësinë më të lartë të banimit.
Apartamenti ka siperfaqe totale 111.19m2, siperfaqe te brendshme 96.60m2 dhe siperfaqe te perbashket 14.29m2. Hapesira e brendshme e apartamentit eshte e organizuar ne ambjent ndenje-gatimi-ngrenie, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin e shtate. Mundesi blerje te 3 garazhdeve me cmim 20000 Euro/secili.
Cmimi i shitjes 1400 Euro/m2 (i diskutueshëm)
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting