Apartament Modern 2+1 per Shitje, Rruga e Dibres! 200,000 €

 • 200.000€
, Rruga e Dibrës

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Apartamenti ndodhet në Rrugën e Dibrës, pranë Vilës Gold!

– Informacion mbi apartamentin:

• Sipërfaqe totale prej 100m².
• Pozicionohet në katin e tretë të një godine
• Organizimi: ambjent ndenje dhe gatimi i vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet.
• I investuar deri në detaje, dhoma të shtruara me parket dhe të pajisura me kondicioner.
• Ofrohet i mobiluar dhe me elektropajisjet me moderne.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga e Dibrës
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact