Apartament me qera-Yzberisht

 • 400€
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
qera
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 1 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0699308582

Description

Apartament me qera-Yzberisht, Tirane
Jepet me qera apartament ne Yzberisht. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon-kuzhine dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin e peste banim te nje godine te re me ashensor. Apartamenti jepet me qera i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti i krijon te gjitha facilitetet e nevojsheme per nje jetese komode.
Cmimi i qerase 400 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!
Tel. +355 69 930 8582

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting