Apartament me qera, Shkembi Kavajes

 • 300€
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
qera
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Rooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355682124693

Description

Jepet me qera apartament tek Shkëmbi Kavajës prane Hotel Bleart. Ndodhet në vijë të parë bregdetare, shumë prane detit, me pamje nga kompleksi.

Apartamenti ka tipologji 1+1 dhe është I organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e parë banim. Është I mobiluar. Cmimi 300 euro/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

+355682124693

 • Address Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • City Shkembi Kavajes

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina