Apartament me qera-Rruga Ibrahim Kodra

 • 650€
, Rruga Ibrahim Kodra, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
, Rruga Ibrahim Kodra, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0697529619

Description

Apartament me qera-Rruga Ibrahim Kodra, Tiranë
Jepet me qera apartament tek Qendra Hemera, tek Rruga Ibrahim Kodra. Apartamenti ka siperfaqe 120m2 dhe hapesira e brendshme e apartamentit eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon-kuzhine, 1 tualet dhe verande e madhe gjysme e mbyllur. Apartamenti jepet me qera i mobiluar. Ndodhet ne katin e shtate te nje godine me ashensor.
Cmimi i qerase 650 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Ibrahim Kodra, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting