Apartament me qera, Lagjia 9, Korce

 • 300€
, Rruga Kiço Greco, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
qera
, Rruga Kiço Greco, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355697099920

Description

Apartament me qera, Lagjia 9, Korcë tek Teatri. Ndodhet në një zone shumë të preferuar dhe të kërkuar për banim.

Apartamenti ka tipologji 2+1, I organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone. Është I mobiluar. Ndodhet në katin e dytë banim. Cmimi 300 euro/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

+355697099920

 • Address Rruga Kiço Greco, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce