Apartament me qera

 • 700€
, Lundër, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera

Apartament me qera

, Lundër, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 06825070045

Description

Apartament me qera në Lundër, Tiranë.
Ofrojmë apartament luksoz me qera me tipologji 1+1+post parkimi ku është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe 1 tualet. Apartamenti jepet me qera i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është larg zhurmës së qytetit dhe zonë mjaft e preferuar.
Cmimi i qerasë është 700 Euro/muaji.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Lundër, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting