Apartament me Qera 2+1

 • 500€
Rruga Myslym Shyri, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament me Qera 2+1

Rruga Myslym Shyri, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Property ID: 12536
 • Price: 500€
 • Property Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0682121071

Description

Jepet Apartament me Qera 2+1 ,85m2 , kati 3 , pallat i ri me ashensor , administrim.
I mobiluar me te gjitha paisjet funskionale.
Vendodhja : Myslym Shyri.
Kerkohet : Persona serioz dhe me afat te gjate.
Cmimi : 500/ (euro) .
+ garazhd.
Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni ne :
Cel & WhatsApp & Viber
0682121071

 • Address Rruga Myslym Shyri, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Compare listings

Compare
New Opsional
 • New Opsional