Apartament me Qera 1+1

 • 300€
Sheshi Willson

Details

 • Property ID: 16556
 • Price: 300€
 • Property Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0682121071

Description

Jepet me Qira apartament 1+1+Bllk
Çmimi: 300 Euro/ muaj
Sheshi Willson.

Apartamenti ndodhet në katin e 5-te, (fundit), te nje pallati ekzistues.

Sipërfaqe 60m²
Dhomë gjumi
Sallon
Kuzhinë
Tualet
Koridor

• Apartamenti është i organizuar në: soxhorno dhe kuzhinë, dhomë gjumi ,koridor, tualet.

•Ofrohet i mobiluar.
•Mundesi parkimi posht pallatit

Kontakto tani ne :
Cel & WhatsApp & Viber
0682121071

 • Address Rruga Abdyl Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Compare listings

Compare
New Opsional
 • New Opsional