APARTAMENT 3+1+2T +2BALLKONE NE SHITJE, TEK ISH-URT DURRES!!!

 • 100.000€
, ISH-URT

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0682000416

Description

Shitet apartament 3+1+2T+2 ballkone ne zonen e ish-urt ne Durres. Siperfaqja bruto e apartamentit eshte 125 m2 dhe neto 101m2. Eshte i organizuar ne:

nje dhome ndenje + kuzhina e gatimit
dy dhoma gjumi
dy tualete (njeri nga te cilet ndodhet ne njeren nga dhomat e gjumit)
dy ballkone
nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhoma

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme si dyqane,shkolla,farmaci etj. Per me teper informacione ose nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

0682000416

 • Address ISH-URT
 • City Durres

Contact Information

View Listings
emiljanoc21
 • emiljanoc21

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
emiljanoc21
 • emiljanoc21