Apartament 2+1+2 Për Shitje në Astir – 117,600 €

 • 117.600€
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 117.600€

Details

 • Price: 117.600€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Ky apartament 2+1+2 është në shitje në zonën e Astirit, Kompleksi Fratari, Tiranë, vendosur në katin e tete të një ndërtese 9-katëshe.

Detaje mbi pronën:
• Sipërfaqja neto është 88.1 m²
• Sipërfaqja bruto është 95.1 m²
• Përbëhet nga 1 dhomë ndenjeje, 2 dhoma gjumi dhe 2 banjo
• Është ideale për familjet e reja.

Kushte te përgjithshme:
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• I perfunduar dhe gati për të jetuar.
• Mundësohet me kredi.

Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

ID e Pronës : Impact90374
 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact