Apartament 2+1+2 Për Shitje në Astir – 105,000 €

 • 105.000€
, Astir

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Ky apartament i bukur 2+1+2 është në shitje në zonën e Astirit, Kompleksi Fratari, Tiranë, vendosur në katin e nente të një ndërtese 9-katëshe.

Detaje mbi pronën:
• Sipërfaqja neto është 93.8 m²
• Sipërfaqja bruto është 104.12 m²
• Përbëhet nga 1 dhomë ndenjeje, 2 dhoma gjumi dhe 2 banjo
• Është ideale për familjet e reja.

Kushte te përgjithshme:
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• I perfunduar dhe gati për të jetuar.
• Mundësohet me kredi.

Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

ID e Pronës : Impact90343
 • Address Astir
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact