Apartament 2+1+2 Per Qira Prane Fakultetit Juridik

 • 700€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0676770475

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e dhjete te nje pallati me ashensor.

Ka siperfaqe 130 m2 dhe organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
2 dhoma gjumi
2 tualete
2 ballkone

Apartamenti ka orientim nga perendimi. Eshte totalisht i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha orendite e nevojshme.

Ndodhet ne nje pallat te sigurt, me dere te blinduar dhe me akses vetem per banoret.

Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat qendrore te Tiranes dhe ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate