Apartament 2+1+2 per qira ne Bllok

 • 700€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
qera
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 12
 • Mob / Tel: 0676770475

Description

Apartamenti me siperfaqe 110 m2 pozicionohet ne katin e 12 te nje pallati me 2 ashensore.

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
2 dhoma gjumi
2 tualete
ballkon i madh

Ka orientim lindje-jug-perendim.

Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha orendite e nevojshme.

Cmimi i qirase mujore eshte neto. Lirohet ne daten 10 mars.

Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat qendrore te Tiranes dhe ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese cilesore.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate