Apartament 2+1+2 në shitje, Oasis Residence

 • 160.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Tirane
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Tirane
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0697841297

Description

Apartamenti në shitje ndodhet tek Oasis Residence, Astir.

Informacion i pergjithshem:

 • Siperfaqe bruto: 107.42 m2.
 • Siperfaqe neto: 95.1 m2.Oa
 • Kati i 1.

Organizimi:

 • Ambjent ndenje + Gatimi
 • 2 dhoma gjumi
 • 2 tualete
 • Ballkon

Te dhena te tjera:

 • Cilësi e lartë ndertimi.
 • Fasada të termoizoluara.
 • Kubature e rregullt.
 • Hapësira të gjelbërta dhe pedonale.
 • Pozicionimi në një nga zonat më të aksesueshme në Tiranë.

Ne Faze ndertimi

Per me shume informacion mbi apartamentin qe kerkoni na kontaktoni!

 • Address Astir, Tirane
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania