APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK KOMPLEKSI AURA, NE RRUGEN DRITAN HOXHA!

 • 147.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, E RRUGEN DRITAN HOXHA! Laprake Tirana, Albania
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, E RRUGEN DRITAN HOXHA! Laprake Tirana, Albania
 • 147.000€

Details

 • Price: 147.000€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355676321311

Description

Shitet apartament 2+1 ne Kompleksin Aura ne rrugen Dritan Hoxha,shume prane bankes Pro Credit.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim,ne nje pallat 11 katesh brenda Kompleksit.
Ka nje planimetri kuadratike.
Punimet jane ne fazen e veshjes me tulla.
Organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen,2 dhome gjumi,2 tualete dhe nje ballkon.
Projekti “Aura” ka shkallëzim 3,5,7,9 dhe 11 kate, ku kati përdhe janë dyqane shërbimi dhe 2 kate parkimi nën tokë. Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë.
Per nje vizite ne prone, na kontaktoni!

 • Address E RRUGEN DRITAN HOXHA! Laprake Tirana, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century21 Everest
 • Century21 Everest