Apartament 2+1 Per Shitje, Shkolla E Bashkuar

 • 105.000€
, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
shitje
, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0676770475

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati ekzistues.

Ka siperfaqe 80 m2 dhe organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
2 dhoma gjumi
tualet
ballkon

Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar. Ka orientim jug-lindje.

Shitet vetem me leke cash.

Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate