Apartament 2+1 Per Shitje, Ne Proces Ndertimi-prane rruges “Idriz Dollaku”

 • 146.580€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, rruga Zhegu
shitje
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, rruga Zhegu
 • 146.580€

Details

 • Price: 146.580€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0676770475

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje godine ne proces ndertimi.

Ka siperfaqe totale 104.70 m², nga ku siperfaqja e banimit eshte 88 m².

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
2 dhoma gjumi
tualet

Apartamenti ndodhet ne ne nje godine banimi dhe sherbimi 3, 4 kate mbi toke me 1 kat parkmi nentoke.

Godina ka cilesi te larte ndertimi dhe punimet pritet te perfundojne brenda vitit 2025.

Zona ku ndodhet eshte ne proces zhvillimi dhe i ploteson te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address rruga Zhegu
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate