Apartament 2+1 Per Qira, Rruga Mihal Grameno

 • 500€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Mihal Grameno, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
qera
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Mihal Grameno, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0676770475

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e katert (te parafundit), te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
2 dhoma gjumi
tualet

Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha orendite e nevojshme.

Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Mihal Grameno, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate