Apartament 2+1 ne shitje tek Kodra e Diellit 2

  • 2.500€
,

Details

  • Price: 2.500€
  • Size: 127 m²
  • Rooms: 3
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0673030308

Description

Apartament 2+1 ne shitje tek Kodra e Diellit 2 .
I mobiluar ne menyre moderne , punuar me projekt arkitekturor dhe me matrialet me cilesore ne treg .
Apartamenti eshte brenda rezidences Kodra e Diellit 2.
Pozicioni eshte me pamje te plote nga kryeqyteti dhe lindja e diellit .
Cmimi: 2500 euro/m2
Per me shume informacion na kontaktoni..

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Grand Property Management

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Grand Property Management
  • Grand Property Management