APARTAMENT 2+1 ME QIRA LIQENI I THATË, TIRANË

 • 650€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, LIQENI I THATË Tirana, Albania
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, LIQENI I THATË Tirana, Albania
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355686003001

Description

Apartamenti 2+1 me qira në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë ofron një ambient të rehatshëm dhe të përshtatshëm për çiftin ose familjen e re.

Informacione mbi pronën:
Sipërfaqe totale: 65m2
Kati i 2-të banim

Organizimi:
•Sallon +Kuzhinë
•2 Dhoma Gjumi
•1 Tualet
•1 Ballkon

Cilësime të tjera:
-Apartamenti është i mobiluar.
-Apartamenti ka planimetri të rregullt.
-Ndodhet në një nga zonat më elitare të Tiranës.

Çmimi për qira: 650€/muaj
Për më shumë informacione apo një vizitë në pronë, na kontaktoni!

 • Address LIQENI I THATË Tirana, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Ozon
 • Ozon

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Ozon
 • Ozon