Apartament 2+1 Me Post Parkimi Per Qira, Don Bosko

 • 450€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0676770475

Features

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje vile private.

Ka siperfaqe 130 m2 dhe organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
2 dhoma gjumi
1 tualet
1 ballkon.

Apartamenti eshte i mobiluar me orendite e nevojshme dhe i pajisur me nje kondicioner.

Ka orientim nga perendimi. Ne cmimin e qirase mujore perfshihet dhe nje post parkimi.

Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate