Apartament 1+1 Per Shitje, Tirana Golden Gate- Ali Demi

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania

Details

  • Size: 76 m²
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0676770475

Description

Apartamenti ka siperfaqe totale 76.69 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 67.27 m2.

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi
tualet

Pallati ka punime cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike dhe elektrike, izolimi i jashtem me sistem kapot, dritare dopioxham termike, parket laminat etj.

Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.

Per me shume informacione na kontaktoni.

  • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
  • City Tirane
  • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
  • Dielli Real Estate