APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK BULEVARDI I RI! PAGESE ME KESTE

 • 112.200€
9 Qender, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Qender, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 112.200€

Details

 • Price: 112.200€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0683239908

Description

Apartament 1+1 ne shitje tek Bulevardi i Ri, pozicionohet ne katin e 5 banim dhe ka sipefaqe totale 74.8 m2. Apartamenti ka organizim te rregullt ne: Ambient ndenje, kend gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon i bollshem.

Objekti ku pozicionohet apartamenti eshte ne faze suvatimi dhe perfundon per 1 vit. Mundesi pagese me keste.

Per nje vizite ne prone me kontaktoni!

 • Address The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare