Apartament 1+1 Per Shitje, Rezidenca “Diell On”

 • 115.900€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 115.900€

Details

 • Price: 115.900€
 • Size: 61 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676770475

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin 0 dhe ka siperfaqe 61 m2.

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi
tualet
korridor

Ka orientim jug-lindje, me pamje nga brenda kompleksit, gje qe mundeson nje ndricim natyral gjate gjithe dites dhe panoramë piktoreske. Qarkullim i brendshëm i apartamenteve mundësohet me ashensor, dhe shkallë të ndriçuara me dritë natyrale. Godina është vetëm 2 kate total, me parking të mbyllur,dhe është pjesë e një rezidence elitare të rrethuar, të sigurtë, me ambjente argëtimi, shërbimi dhe relaksi të gjelbëruara dhe mirëmbajtur gjatë gjithë vitit.

Shitet se bashku me 1 post parkimi, me cmim ekstra 25.000 euro.

Kompleksi rezidencal Diellon ndodhet në Mjull-Bathore, 14 minuta nga qendra e Tiranës. Diellon koncepton një stil të ri jetese, si ekuilibrues mes jetesës private familjare dhe asaj social-komunitare.

 • Address Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate