APARTAMENT 1+1 PER SHITJE PRANE BULEVARDIT TE RI!

 • 115.248€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 115.248€

Details

 • Price: 115.248€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0683239908

Description

Prane Bulevardit te Ri tek rruga ”Jordan Misja” shesim apartament 1+1. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 banim.

-Siperfaqe netto 61.85 m2, siperfaqe brutto 72.03 m2. Organizohet ne: sallon, koridor shperndares, dhome gjumi, ballkon dhe tualet me dritare.

-Orientim Jug

-Objekti eshte ne faze punimesh ku pritet te perfundoje brenda vitit 2025. Mundesohet dhe pagesa me keste.

Per nje vizite ne prone me kontaktoni!

 • Address The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare