Apartament 1+1 Per Shitje, Ne Proces Ndertimi-prane rruges “Idriz Dollaku”

  • 81.200€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, rruga Zhegu
shitje
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, rruga Zhegu
  • 81.200€

Details

  • Price: 81.200€
  • Size: 58 m²
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 3
  • Mob / Tel: 0676770475

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje godine ne proces ndertimi.

Ka siperfaqe totale 58 m², nga ku siperfaqja e banimit eshte 47.80 m².

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi
tualet

Apartamenti ndodhet ne ne nje godine banimi dhe sherbimi 3, 4 kate mbi toke me 1 kat parkmi nentoke.

Godina ka cilesi te larte ndertimi dhe punimet pritet te perfundojne brenda vitit 2025.

Zona ku ndodhet eshte ne proces zhvillimi dhe i ploteson te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.

Per me shume informacione na kontaktoni.

  • Address rruga Zhegu
  • City Tirane
  • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
  • Dielli Real Estate