Apartament 1+1 Per Shitje, Ne Proces Ndertimi- prane rruges ‘”Idriz Dollaku”

 • 85.400€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, rruga Zhegu
shitje
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, rruga Zhegu
 • 85.400€

Details

 • Price: 85.400€
 • Size: 61 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0676770475

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje godine ne proces ndertimi.

Ka siperfaqe totale 61 m2, nga ku siperfaqja e banimit eshte 46.70 m².

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi
tualet

Apartamenti ndodhet ne ne nje godine banimi dhe sherbimi 3, 4 kate mbi toke me 1 kat parkmi nentoke.

Godina ka cilesi te larte ndertimi dhe punimet pritet te perfundojne brenda vitit 2025.

Zona ku ndodhet eshte ne proces zhvillimi dhe i ploteson te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address rruga Zhegu
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate