Apartament 1+1 Per Shitje, Kompleks I Ri- Prane Globe

 • 112.995€
7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes, Ish-Parku i Mallrave, Bulevardi Gjergj Fishta, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
shitje
7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes, Ish-Parku i Mallrave, Bulevardi Gjergj Fishta, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • 112.995€

Details

 • Price: 112.995€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0676770475

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e katert banim.

Ka siperfaqe totale 72.9 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 61.7 m2.

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi
tualet

Ka orientim nga jugu.

Ndodhet ne nje godine banimi dhe sherbimesh 6, 8 dhe 10 kat me 2 kat parkim nentoke.

Punimet e godines cilesore dhe sipas standarteve europiane.

Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Ish-Parku i Mallrave, Bulevardi Gjergj Fishta, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate