Apartament 1+1 Per Qira, Stadiumi Dinamo

 • 450€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
qera
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0676770475

Features

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e pare ne nje pallat me ashensore dhe organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi
tualet

Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha orendite e nevojshme.

Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate