Apartament 1+1 në shitje, Bulevardi i Ri

 • 118.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 118.000€

Details

 • Price: 118.000€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0699777692

Description

Apartamenti ndodhet ne Rrugen “Jordan Misja”, Bulevardi i Ri.

Informacion i pergjithshem:

 • Siperfaqe totale: 71.5 m2.
 • Siperfaqe neto: 60 m2.
 • Kati i 3 banim.

Organizimi:

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 1 Dhome Gjumi
 • 1 Tualet
 • Ballkon

Te dhena te tjera:

 • Cilesi e larte ndertimi.
 • Fasada te ventiluara.
 • Kubature e rregullt.
 • Faze karabinaje.
 • Lokacion favorizues, akses te menjehershem ne unazen e vogel.

Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni!

 • Address Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania