Apartament 1+1 ne Plazh

 • 49.007€
, Shkembi i Kavajes, Durres
shitje

Apartament 1+1 ne Plazh

, Shkembi i Kavajes, Durres
 • 49.007€

Details

 • Price: 49.007€
 • Size: 57.6 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0682020884

Description

Apartament 57.59 m2, 1+1, kati 6-te.

Apartamenti eshte i pajisur me kuzhine dhe pjeserisht i mobiluar.

Banjo funksionale e mobiluar me pajisjet hidrosanitare.

Ky apartament gjendet ne katet 6-te.

Godina gjendet ne vijen e pare ne plazh.

Apartamenti ka pamje nga lindja dhe Shkembi Kavajes.

 • Address Shkembi Kavjes, Durres
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
NCEshpk
 • NCEshpk