Aparatment ne shitje 2+1 ne Rrugen 29 Nentori

 • 950€
, Rruga 29 Nentori

Details

 • Price: 950€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0673030308

Description

Shesim apartament te tipologjise 2+1 ne nje rezidence te re banimi , rruga 29 Nentori , rezidence multifunksionale ne hyrje te Tiranes .
Apartamenti ka siperfaqe Bruto 117.5 m2 dhe siperfaqe Neto 104 .84 m2 .
Kati i 3-te banim .
Te dhena te tjera ..
Cilesi e larte ndertimi
Fasade e ventiluar
Zona rekreaktive / Hapseria te gjelbera qe shtrihen me siperfaqe dhe lartesi duke mundesuar nje nderlidhje midis banimit , sherbimeve dhe hapesira te tjera .
Ne shitje 950 euro/ m2 .
Per me shume informacion na kontaktoni…

 • Address Rruga 29 Nentori
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Grand Property Management

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Grand Property Management
 • Grand Property Management