Ambjent zyrash me qera, Parku Olimpik

 • 900€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Parku Olimpik, Tirane
qera
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Parku Olimpik, Tirane
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 62 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0672277336

Description

Ambjenti ndodhet prane Parkut Olimpik.

Informacion i pergjithshem:

 • Siperfaqe e ambjentit: 62 m2
 • Kati 0 banim

Organizohet nga:

 • 1 ambjente pune
 • 1 Tualet

Te dhena te tjera: 

 • Ambjenti jepet bosh.
 • Pjese e nje ndertimi te ri.
 • Mundesi e mire shfrytezimi per zyra.
 • Zona te ofron mundesin e cdo faciliteti ne kohe te shkurter dhe lehte e aksesushme ne qytet.

Cmimi 900 euro/neto.

Per me shume informacion apo nje vizite ne ambjent na kontaktoni!

 • Address Parku Olimpik, Tirane
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania