Ambjent zyrash me qera, Parku Olimpik

 • 1.000€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Parku Olimpik, Tirane
qera
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Parku Olimpik, Tirane
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 06722773336

Features

Description

Ambjenti ndodhet prane Parkut Olimpik.

Informacion i pergjithshem:

 • Siperfaqe e ambjentit: 115.85 m2
 • Kati 8 banim

Organizohet nga:

 • 3 ambjente pune
 • 2 Tualete
 • Ballkon

Te dhena te tjera: 

 • Ambjenti jepet bosh.
 • Pjese e nje ndertimi te ri.
 • Orientimi Perendim.
 • Mundesi e mire shfrytezimi per zyra apo klinika.
 • Zona te ofron mundesin e cdo faciliteti ne kohe te shkurter dhe lehte e aksesushme ne qytet.

Cmimi 1000 euro/neto.

Per me shume informacion apo nje vizite ne ambjent na kontaktoni!

 • Address Parku Olimpik, Tirane
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania