Ambjent per zyra me qera-21 Dhjetori

 • 850€
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 850€

Details

 • Price: 850€
 • Size: 72 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697022705

Description

Ambjent per zyra me qera-21 Dhjetori, Tiranë
Jepet me qera ambjent per zyra tek 21 Dhjetori. Ambjenti ka siperfaqe 72m2, eshte i organizuar ne 3 ambjente dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e dyte banim me pamje te mrekullueshme te Rruges se Kavajes. Ambjenti jepet me qera bosh dhe eshte totalisht i investuar. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte mjaft e preferuar dhe e kerkuar.
Cmimi i qerasë 850 Euro/muaj/neto.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting