Ambjent biznesi në shitje, Astir

 • 115.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Sabri Perveza, Tirane
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Sabri Perveza, Tirane
 • 115.000€

Details

 • Price: 115.000€
 • Size: 83 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0674108784

Description

Ambjenti ndodhet ne Rrugen ”Sabri Perveza”, Astir

Informacion i pergjithshem:

 • Siperfaqe bruto: 83 m2.
 • Siperfaqe neto: 73 m2.
 • Open space
 • Kati 0.
 • Fasade xhami.
 • Tualet.
 • E investuar.
 • Momentalisht po shfrytezohet per bar-kafe.
 • I pershtatshem per biznese te ndryshme.
 • Zone e populluar dhe me levizje.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na  kontaktoni!

 • Address Rruga Sabri Perveza, Tirane
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania