Ambjent biznesi me qera, Tirana Ring Center

  • 1.000€
, Ring Center, Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
qera
, Ring Center, Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
  • 1.000€

Details

  • Price: 1.000€
  • Size: 112 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 00355682070045

Description

Jepet me qera ambjent biznesi për zyra apo aktivitete të tjera biznesi tek Ring Center, Tirana. Ka një pozicion mjaft të favorshëm për vendndodhjen që ka dhe shërbimet që ofrohen ne Ring Center. Ka sipërfaqe 112 m2 dhe është I organizuar në një korridor, 3 ambjente (nje salle e madhe dhe dy zyra te vogla), 2 banjo, 2 ballkone dhe nje depo. Ndodhet në katin e shtatë me ashensor. Ambjenti është I shtruar me parket dhe disponon sistem qendror kondicionimi. Jepet bosh. Cmimi 1000 euro/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

+355682070045

  • Address Ring Center, Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
  • FalconMarina