Ambjent biznesi me qera, Spitali “Nënë Tereza”

 • 3.200€
4 Spitali / Allias / Tufine, Spitali Nene Tereza, Tirane
qera
4 Spitali / Allias / Tufine, Spitali Nene Tereza, Tirane
 • 3.200€

Details

 • Price: 3.200€
 • Size: 320 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0693650262

Description

Ambjenti ndodhet tek Spitali ”Nene Tereza”.

Informacion i pergjithshem:

 • Siperfaqja: 320 m2.
 • Kati 2.
 • Ambjenti eshte pjese e nje ndertimi te ri te sapo perfunduar.
 • Fasade xhami.
 • Ambjenti jepet bosh.
 • Ambjenti është i përshtatshëm për klinika, zyra etj.
 • Lokacion kyc ne nje nder zonat me te preferuar.

Cmimi 10 euro/m2.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Spitali Nene Tereza, Tirane
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania