Ambjent biznesi me qera-Myslym Shyr

  • 5.000€
, Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
, Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
  • 5.000€

Details

  • Price: 5.000€
  • Size: 190 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0698888677

Description

Ambjent biznesi me qera-Myslym Shyr, Tiranë
Jepet me qera ambjent biznesi buze rruges kryesore ne Myslym Shyr. Ambjenti ka siperfaqe 190m2 dhe eshte i organizuar si duplex. Ambjenti eshte i pershtatshëm per aktivitete te ndryshme biznesi si parukeri, butik rrobash, berberhane, qender kursesh, etj. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte mjaft e kerkuar per investime te ndryshme.
Cmimi i qerase 5000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting