Ambjent biznesi me qera, Lake View

 • 3.500€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni Artificial Tirane
qera
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni Artificial Tirane
 • 3.500€

Details

 • Price: 3.500€
 • Size: 111 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0693650262

Description

Ambjenti ndodhet tek Lake View Residence, Liqeni Artificial.

Informacion mbi apartamentin:

 • Sipërfaqe 111.40 m2.
 • Kati 0.

Organizimi:

 • Open space
 • 2 tualete
 • Depo

Informacione te tjera:

 • Ambjenti jepet bosh.
 • Fasade xhami.
 • Pamje nga rruga.
 • Pjese e nje ndertimi te ri ne faze perfundimi.
 • Një kompleks unik që do të ridimensionojë jetesën moderne dhe elegante në Tiranë.
 • Projekti ofron standartet më të larta në ndërtim dhe shërbime.
 • Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese komode dhe eshte lehte e aksesueshme ne qytet.

Cmimi 3500 euro/bruto.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na  kontaktoni!

 • Address Liqeni Artificial Tirane
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania