Ambjent biznesi me qera-Ish Fusha e Aviacionit

  • 6.000€
, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
qera
, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
  • 6.000€

Details

  • Price: 6.000€
  • Size: 306 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0697022705

Description

Ambjent biznesi me qera-Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
Jepet me qera ambjent biznesi buze rruges kryesore tek Ish Fusha e Aviacionit. Ambjenti ndodhet ne nje prej zonave me te kerkuara dhe te preferuara per investime te ndryshme si supermarket, bar-restorant, butik rrobash, etj. Ambjenti ka siperfaqe te brendshme 306m2 dhe lartesi 4.30m. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe, corner te nje godine te re te pajisur me fasade xhami.
Cmimi i qerase 6000 euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting