Ambjent biznesi me qera, Bllok

 • 4.000€
5 Blloku, Bllok, Tirane

Details

 • Price: 4.000€
 • Size: 420 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: -1
 • Mob / Tel: 0699777692

Description

Ambjenti është i pozicionuar ne zonen e Bllokut.

Informacion i pergjithshem:

 • Siperfaqe e brendshme 420 m2.
 • Kati -1.
 • Openspace.
 • Buze rruge kryesore.
 • Fasade xhami.
 • Ambjenti jepet bosh.
 • Sistem kondicionimi dhe aspirimi.
 • Mundesi shume e mire investimi per supermarket ose palester.
 • Zone teper e populluar per zhvillim biznesi.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Bllok, Tirane
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania