Ambjent biznesi me qera

 • 3.000€
, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Ambjent biznesi me qera

, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 3.000€

Details

 • Price: 3.000€
 • Size: 230 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ambjent biznesi me qera-Tiranë
Ambjenti ndodhet tek Rruga e Kavajës. Me sipërfaqe totale 230m2 ku 150m2 është open space dhe 80m2 është sipërfaqja e ambjenteve dhe verandës. Ambjenti ndodhet në katin e 6 të një pallati të ri me ashensor. Zona në të cilën ndodhet i plotëson të gjitha facilitetet, prandaj është një zonë mjaft e kërkuar për investime të ndryshme biznesi.
Cmimi i qeraë 3000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting