Ambjent biznesi me qera

  • 2.000€
, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Ambjent biznesi me qera

, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 2.000€

Details

  • Price: 2.000€
  • Size: 200 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ambjent biznesi me qera-Tiranë
Ofrojmë ambjent biznesi me qera tek Rruga e Kavajës, në një zonë mjaft të kërkuar nga njerëzit dhe mundësi e mirë investimi. Me sipërfaqe 200m2. Ambjenti ndodhet në katin 0 të një godine në përfundim e sipër. Është i përshtatshëm për aktivitete të ndyshme biznesi.
Cmimi i qerasë 2000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 

  • Address Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting