Ambjent biynesi me qera

 • 3.500€
, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Ambjent biynesi me qera

, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 3.500€

Details

 • Price: 3.500€
 • Size: 330 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696060612

Features

Description

Bar-Restorant i investuar në detaje, posedon një sipërfaqe 180m2 + 160m2 është sipërfaqja e magazinës dhe e dhomës frigoriferike. Ndodhet në katin perdhe ka 2 tualete ka dhe kuzhinën e cila është e gjitha me fasadë xhami.
Jepet me qera 3500 Euro/muaj.

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting