Ambiente Magazine per shitje, Shkozet- Durres

, Shkozet

Details

  • Size: 1756 m²
  • Type: magazine
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0676770475

Description

Ambientet kane siperfaqe ndertimi 1.756 m2 dhe organizohen ne 2 kate.

Jane te vendosura ne truall me siperfaqe 1,601 m2.

Organizohen ne open space dhe jane te pershtatshme per zhvillimin e bizneseve te ndryshme, si magazina, fasoneri, zyra, etj.

Pozicionuar ne nje nga zonat industriale më të preferuara për zhvillim biznesi, prona vjen ne treg me cmim mjaft te arsyeshem dhe te favorshem.

Ambientet jane lehtesisht te aksesueshme nga rruge me infrastrukture te mire, me distance rreth 700 metra nga Rrethrrotullimi i Shkozetit.

Gjithashtu prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

  • Address Shkozet
  • City Durres

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
  • Dielli Real Estate