Ambient zyre per qira, Pazari i Ri

 • 750€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri
 • 750€

Details

 • Price: 750€
 • Size: 72 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0676770475

Features

Description

Ambienti me siperfaqe 72 m2 pozicionohet ne katin e dyte te nderteses (me hyrje te vecuar per bizneset).

Eshte e pajisur me 2 tualete dhe 2 kondicioner.

Mund te ndahet ne 2 zyra te vecuara. Ambienti jepet bosh.

Ka mundesi parkimi ne katin -1 me pagese ekstra.

Cmimi i qirase mujore eshte neto.

Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat qendrore dhe mjaft e frekuentuar nga njerezit.

Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si p.sh zyre, klinika etj.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Pazari i Ri
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate