Ambient per qira, ish Blloku

 • 600€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
qera
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 15 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676770475

Description

Ambienti pozicionohet ne katin 0, me pamje nga rruga kryesore.

Ka siperfaqe 15 m2. Eshte e shtruar me parket dhe e pajisur me kondicioner dhe nje tualet.

E pershtatshme per aktivitete te ndryshme si zyre, estetike, agjensi.

Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat kryesore dhe e preferuar per zhvillimin e aktiviteteve te biznesit.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate